ZAPRASZAMY na Koncert Uwielbienia – uroczystość poświęcona Janowi Pawłowi II

Zapraszamy Państwa do Łapanowa na Dni Poświęcone Świętemu Janowi Pawłowi II.

 

 

Jan Paweł II – Papież Polak, nasz Ojciec Święty. Był niezwykłym człowiekiem, a jego życie i pontyfikat zmieniły losy ludzi i narodów.
Chcemy, by pamięć o Jego zasługach, służbie Bogu, ogromnym sercu i wierze działającej cuda pozostawała w Nas i była też krzepiona wśród młodych pokoleń.
 
Dlatego zapraszamy Państwa na Koncert pod dyrekcją Stefana Chyrca poświęcony Janowi Pawłowi II, który odbędzie się na łapanowskim rynku 17 października o godzinie 18:00.

Obchody rozpoczniemy już 10 października wykładem na temat wkładu Ojca Świętego Jana Pawła II w literaturę. Prelekcja będzie miała miejsce w Domu Kultury w Łapanowie o godzinie 18:00.

W międzyczasie w sali CKZiU udostępniona będzie Historia jest historią ludzkich sumień. Mobilnie przez Polskę w okresie dążeń niepodległościowych.
 
13 października będzie obchodzić swoje święto Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, którego Święty Jan Paweł II jest Patronem.
 
Dni ze Świętym Janem Pawłem II zakończą się 17 października Mszą Świętą o godzinie 17:00, z udziałem delegacji szkół z terenu Gminy Łapanów oraz zaproszonymi Gośćmi, w Kościele Redemptor Hominis w Łapanowie. Całość uwieńczy Koncert Uwielbienia.
 
ZAPRASZAMY!