Z komputerem za pan brat – DK Sobolów

3 lipca br. zakończył się kurs komputerowy dla Seniorów, zorganizowany w ramach projektu „Centrum Zintegrowanej Aktywności Seniora – Czas na UTW”. Życie na emeryturze to czas, który trzeba w pełni wykorzystać. Warto realizować swoje pasje, próbować nowych rzeczy i dokształcać się. Dobrym pomysłem jest rozwijanie umiejętności obsługi komputera.

Nasi Seniorzy byli chętni podążać za nowymi technologiami, chcieli odkrywać wirtualny świat, byli niezwykle otwarci na zdobywanie wiedzy i z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach, które uświadomiły im, że „komputer jest nowym oknem na świat”.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia ukończenia kursu. Miłym akcentem końcowym był występ dzieci, które w ramach rozpoczynających się zajęć wakacyjnych przygotowały dla Seniorów małą niespodziankę. Była to specjalnie ułożona na tą okazję piosenka oraz skromny poczęstunek.

Pragniemy gorąco podziękować Stowarzyszeniu „Rodzina Kolpinga w Bochni” za serdeczną współpracę, dzięki której udało się zorganizować kurs komputerowy również dla naszych Seniorów. Z kolei Seniorom życzymy dalszej wytrwałości i determinacji w pracy z komputerem.