Wizyta Świętego Mikołaja – DK Sobolów

Sobota… 7 grudnia długo wyczekiwany dzień przez wszystkie dzieci z naszej placówki. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Kiedy rozległo się mocne pukanie i w drzwiach pojawił się Gość w czerwonym stroju, dzieci powitały Go gorącymi brawami. Nieco później zasiadł sobie wygodnie w przygotowanym fotelu i nastąpił długo wyczekiwany moment wręczania prezentów. Nasz dostojny Gość niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć, biorąc na kolana kolejno po sobie dzieci. W ramach podziękowania dzieciaki wręczały własnoręcznie wykonane laurki, a na koniec spotkania tańczyły i śpiewały zacnemu Gościowi.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to jeden z najwspanialszych dni w roku, wyzwala tyle uśmiechu i radości. Tego dnia rozdano 41 paczek, a była to nagroda za całoroczną działalność artystyczną w naszej placówce. Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym dzieciom. Do zobaczenia za rok!!!!!

Podziękowania kierujemy także dla Państwa Ewy i Krzysztofa Trzósło z Buczyny za wsparcie finansowe imprezy mikołajkowej.