Wakacyjne szaleństwo – DK Sobolów

Wakacje to wspaniały czas. Jest to czas na rozwijanie swoich zainteresowań, zawarcie nowych znajomości ale przede wszystkim czas na szaloną zabawę. W duchu tej myśli nasza placówka przygotowała dla dzieci i młodzieży ofertę wakacyjnych zajęć. W ofercie tej znalazły się m.in. zajęcia: plastyczne, rękodzielnicze, muzyczne, taneczne, kulinarne, sportowe.

Oprócz zajęć dzieci odbywały piesze wycieczki, korzystały z gier planszowych, puzzli, rozwiązywały krzyżówki oraz brały udział w różnych konkursach z nagrodami. Korzystając z pięknej pogody spędzaliśmy czas na placu zabaw, Podwórku NIVEA oraz Orliku. Dużą frajdą okazało się zorganizowanie imprezy w stylu greckim podczas której w pięknych strojach wszyscy tańczyli w rytm Zorby i korzystali z greckiego bufetu. Miłą niespodzianką byli także zaproszeni goście: Mistrz cukiernictwa Pani Barbara Nowak, Przewodnik Kopalni Soli w Bochni Pan Dariusz Statek oraz Pani Urszula Wilczyńska, która poprowadziła warsztaty mydlarskie. Cieszy nas ogromnie fakt, że dzieci i młodzież chętnie uczestniczyli w zajęciach, dzięki temu nasza oferta wakacyjna została w pełni zrealizowana. Lista obecności zakończyła się liczbą 509 osób.

Pragniemy z głębi serca podziękować wakacyjnym gościom za poświęcony nam czas i cenne wskazówki podczas wspólnych spotkań. Słowa uznania kierujemy także do naszych wspaniałych rodziców, którzy rozpieszczali nasze podniebienia pysznościami kulinarnymi. Nie zapominamy o słowach podziękowania dla naszych cudownych dzieciaków, którzy spędzili z nami te wakacyjne chwile. Na koniec gorące podziękowania dla sponsorów, dzięki którym część zajęć mogliśmy jeszcze bardziej ubogacić. Dziękujemy Pani Magdalenie Pietras, Pani Paulinie Kukla Nawrockiej oraz Panu Łukaszowi Michalik za wsparcie finansowe.