Wakacje w Tarnawie 2018 – podsumowanie

Wakacyjna oferta naszego Domu Kultury w tym roku była wyjątkowo bogata.
Każdy tydzień rozpoczynał się poniedziałkowym spotkaniem z gościem specjalnym.
Dzieci uczyły się jak narysować podobizny zwierząt, jak ozdobić ciało tatuażem z henny, zostały wtajemniczone w podstawy gry na gitarze oraz na keyboardzie, poznały najważniejsze układy baletowe, brały udział w zajęciach gimnastycznych.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne, na których panie z KGW w Tarnawie, nauczyły uczestników przygotowywać wyszukane desery i smaczne zapiekanki.
Nie zabrakło też znanych i lubianych zajęć takich jak: warsztaty taneczne, warsztaty hafciarskie „Nicią malowane”, fitnessu, grilla integracyjnego czy rozgrywek sportowych, a to tylko niektóre z nich. Organizowaliśmy także zajęcia plastyczne: iris folding, malowanie na szkle, modelowanie balonów, orgiami, hama. Prace dzieci można obejrzeć w naszym domu kultury. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które poświęciły swój czas i energię, by zapewnić dzieciom udane i ciekawe wakacje.
Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniach zorganizowanych w roku szkolnym.