Święto miłością pachnące – DK Sobolów – FOTORELACJA

26 maja z okazji Dnia Matki w kościele Wszystkich Świętych i MB Różańcowej w Sobolowie odbył się piękny koncert online. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. 

26 maja obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w roku – Dzień Matki.
Święto to przypomina nam jak ważne są nasze Mamy oraz, że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i tysiąc kwiatów za jej bezwarunkową miłość. W tym ważnym dniu honorowi goście zostali zaproszeni na nabożeństwo majowe, po którym odbyła się część artystyczna. W montażu słowno-muzycznym, wierszami, piosenkami i czułymi słowami dzieci pokazały jak bardzo kochają swoje Mamy. Młodzi wykonawcy nie zapomnieli także o najważniejszej Matce – Przenajświętszej Panience, przed której obrazem oddali pokłon i dziękowali za opiekę Bożą. Dopełnieniem tej pięknej uroczystości były złote medale oraz kwiaty.

Korzystając z okazji jeszcze raz wszystkim Mamom z całego serca życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia , pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech każdy Wasz dzień będzie przepełniony radością i słońcem. Bądźcie kochane, najpiękniejsze, jedyne, szczęśliwe i dumne ze swoich dzieci.

STO LAT !!!