Radosny Dzień Dziecka – DK Sobolów

Nie trzeba nikomu przypominać, że 1 czerwca to najradośniejsze, najweselsze i najbardziej rozkrzyczane święto, które należy wyłącznie do dzieci. Cieszy nas fakt, że po tak długiej przerwie spowodowanej epidemią mogliśmy się wspólnie spotkać. Dzieci tego dnia przybyły do naszej placówki uśmiechnięte i naładowane pozytywną energią, którą widać było podczas gier, konkursów                i zabaw. Radosne świętowanie zakończyliśmy tradycyjnie degustacją kiełbaski z grilla, która po wyczerpujących zabawach smakowała wyśmienicie. Patrząc na radosny uśmiech dziecięcy, który tak długo przysłonięty był maseczkami powraca optymizm i wiara, że powoli wracamy do normalności.

Drogie dzieci życzymy Wam aby zdrowie nigdy Was nie opuszczało, a marzenia się spełniały. Niech każdy Wasz dzień będzie pełen zabawy i radosnych chwil, a troska i miłość najbliższych towarzyszy Wam przez całe życie.

Korzystając z okazji pragniemy gorąco podziękować Panu Kazimierzowi Jeziorek za sponsorowanie kiełbaski i jej przygotowanie, z kolei rodzicom za wspaniałe, słodkie łakocie oraz soki. Dziękujemy !!!