Podsumowanie Wakacji – DK Tarnawa

Bogata oferta Domu Kultury w Tarnawie cieszyła się wyjątkowym powodzeniem.
Uczestnicy wakacje rozpoczęli tanecznym krokiem w rytmach zumby i tańca nowoczesnego.
 Na warsztatach dzieci poznały język migowy, malowały postacie z bajek, szykowały pizze, wytwarzały musujące kostki kąpielowe, malowały na szkle, wykonywały obrazki w technice koralików hama i brały udział w zajęciach teatralno-kabaretowych. Chętni mogli sprawdzić się w grach i zabawach edukacyjnych, a członkowie Strażackiej Orkiestry Dętej pracowali nad jubileuszowym programem z okazji dwudziestolecia istnienia orkiestry. Oczywiście nie zabrakło też wyjazdów na wycieczki.
 W tym roku byliśmy w Rabkolandzie i w krakowskim ZOO.
 Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się zapewnienie dzieciom udanych i ciekawych wakacji.
 Szczególne podziękowania kieruję do Pań z Koła Gospodyń Wiejskich a także do Bogusławy Skopek, Izabeli Miśkowicz, Julii Pytel i Natalii Dudziak.
 Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w nadchodzących zajęciach organizowanych przez Dom Kultury w trakcie roku szkolnego.