Podsumowanie Wakacji 2016 w Domu Kultury w Tarnawie

Wakacje 2016 r. w Domu Kultury w Tarnawie dobiegły końca. Dzieci w czasie letniego odpoczynku skorzystały z oferty przygotowanej specjalnie na tą okazję dla nich.  Przeprowadzonych  zostało wiele ciekawych i różnorodnych zajęć. Pośród nich znalazły się takie zajęcia takie jak: warsztaty plastyczne, muzyczne oraz taneczne. Dzięki pogodzie, która dopisała dzieci miały niebywałą okazję obcowania z naturą poprzez piesze wycieczki, pikniki z ogniskiem oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dużym zainteresowanie cieszyły się mecze piłki nożnej na boisku sportowym przy Zespole Szkół, skupiające wielu uczestników rywalizujących miedzy sobą. Dzieci mogły także wykazać się zręcznością, kreatywnością i pomysłowością w zajęciach edukacyjnych poprzez zespołowe gry integracyjne. Zwieńczeniem wakacji była wspólna zabawa taneczna w rytmach najnowszych przebojów, której zostali wybrani król i królowa. Pomimo tego, że  wakacje były czasem wolnym od szkoły, dzieci zaangażowały  się w przygotowanie scenariusza i całego przedstawienia z okazji Jubileuszu 70- lecia OSP w Tarnawie. Dziękujemy wszystkim za owocne spędzenie czasu z naszym Domem Kultury i zapraszamy na następne inicjatywy organizowane w naszej placówce.