Podsumowanie konkursu plastycznego „Śladami pielgrzymek błogosławionego Jana Pawła II”

W dniu 16 maja b.r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Śladami pielgrzymek bł. Jana Pawła II ” organizowanego przez Dom Kultury w Tarnawie.

Konkurs miał charakter otwarty i przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek kulturalnych.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników, zgłoszono 19 prac. Prace konkursowe były bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o technikę wykonania i treść. Odzwierciedlały bogatą wiedzę uczestników na temat zainteresowań i podróży Jana Pawła II. Komisja konkursowa w składzie: ks. Jerzy Filek, Pani Monika Weber oraz Pani Wioletta  Nowojowska wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Grupa wiekowa od 6 lat do 9 lat

I miejsce Magdalena Jonik

II miejsce Aleksandra Bujak

III miejsce Oliwia Szostak

Wyróżnienie

Natalia Satoła

Daria Malinowska

Grupa wiekowa  od 10 lat do 15 lat

I miejsce Ewelina Gadzina

II miejsce Julia Malinowska

III miejsce Klaudia Rusek

Wyróżnienie

Marcela Roman

Agnieszka Kruczek

Maja Łypik

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.