Odnowiony Dom Kultury w Łapanowie startuje !

Odnowiona sala widowiskowa, nowa lokalizacja sal instruktorskich,  sala wystawowa, gdzie można podziwiać prace lokalnych artystów, a przy okazji posiedzieć, porozmawiać i „spędzić kulturalnie” wolny czas.

Do tego kreatywni instruktorzy, którzy z utęsknieniem wyczekują stałych bywalców tego miejsca i zapraszają nowe osoby pełne pasji, które chcą wyrazić siebie i spełniać marzenia.

To chyba najlepszy przepis na odkrywanie na nowo świata kultury w Gminie Łapanów.

Czekamy na Was od 12 lutego w Domu Kultury w Łapanowie.

Lubisz śpiewać, grać, chcesz stworzyć zespół instrumentalny, wokalny – nie wiesz jak zacząć? Instruktorzy muzyczni  służą radą, pomocą i zapewniają dobrą zabawę.

Może masz wyobraźnię graficzną, malarską. Lubisz z rzeczy prostych, czasem niepotrzebnych  robić przepiękne dekoracje. To w takim razie zajęcia plastyczne są skrojone pod Ciebie. Zaskocz Panią instruktor, a zobaczysz jak Ona zaskoczy Ciebie!

Może teatr, kabaret. Marzysz o występach na scenie, a może lubisz tworzyć scenariusze, scenografie. Zdarzyło ci się wykonać  niebanalny strój sceniczny? A może gra świateł podczas występów to co czego chciałbyś się nauczyć? Więc zajęcia teatralne, kabaretowe  czekają na Ciebie.

Lubisz i chcesz tańczyć? Przyjdź poukładamy kroki w niebanalne widowiska artystyczne.

A może tak porostu chcesz przyjść . Czeka sala komputerowa, animatorzy zabaw .

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wejdź na stronę CK Łapanów. Sprawdź grafik!

Lub przyjdź do nas i zapytaj ! CZEKAMY NA WAS