Nasze Krzyże – koncert

7 kwietnia 2019 roku odbył się koncert „Nasze Krzyże” zorganizowany przez Centrum Kultury Gminy Łapanów w wyjątkowym miejscu w kościele św. Bartłomieja.
Koncert w wykonaniu grup wokalnych Cud i Przyjaciele oraz MIRŚ pod opieką Marka Sobczyka przy akompaniamencie  wspaniałych muzyków wzruszył, skłonił do przemyśleń i refleksji. Piękne wykonania utworów wielkopostnych i w czytane rozważania wprawiły w  zadumę przybyłych gości i publiczność oraz pozwoliły na chwilę zatrzymania i  zastanowienia się na sensem ludzkiego życia.


Wystąpili: 

Soprany: Angelika Korda, Justyna Łukasik, Marcelina Grabowska, Marzena Palka , Wiktoria Opioła, Julia Opioła, Nikola Schwenk , Martyna Schwenk, Julia Krawczyk, Magdalena Satoła.

Alty: Joanna Biernat, Zuzanna Dębosz, Kamila Dębosz, Wioletta Nowojowska, Julia Zając, Zuzanna Bugajska, Wiktoria Krawczyk, Amelia Sobczyk, Oliwia Nowak.

Tenory: Małgorzata Mikołajek, Artur Sałaja, Szymon Ciszek, Konrad Palka.

Instrumentaliści:

gitara elektyczna  Bartłomiej Rajski
gitara akustyczna Stefan Chyrc
gitara basowa Szymon Ciszek
na instrumentach perkusyjnych Konrad Palka 
fortepian Marek Sobczyk
saksofon altowy i sopranowy Mariusz Migdał

rozważania przygotowała Małgorzata Mikołajek
lektor Edward Klejdysz
obsługa techniczna Tomasz Kukla
oświetlenie Przemysław Klejdysz firma Eddy Event


Dziękujemy ks. proboszczowi za możliwość zorganizowania koncertu w tej świątyni za wszelkie wsparcie i życzliwość, Mariuszowi Migdałowi za obecność i udostępnienie sprzętu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na ten koncert, dając w ten sposób wyraz uznania i szacunku dla tych, którzy bezinteresownie i dobrowolnie, poświęcają wiele godzin, żeby stworzyć coś dla drugiego człowieka. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim przybyłym i do zobaczenia już niebawem.