KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY „Moje Bocheńskie Strony”

Konkurs Plastyczno-Fotograficzny dla dzieci i młodzieży z gminy Łapanów oraz powiatu bocheńskiego.
 

Do 31 sierpnia można wziąć udział w konkursie plastyczno-fotograficznym mającym na celu stworzenie przewodnika po powiecie bocheńskim z uwzględnieniem wszystkich gmin powiatu. Drugim, niemniej ważnym celem konkursu jest pomoc wychowankom Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Azymut” i „Perspektywa” w Bochni.
 
Jeśli masz nie więcej niż 25 lat i chcesz podzielić się swoim talentem, czasem i dobrocią serca oraz wypromować swoją „małą ojczyznę”, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
 
Wystarczy, że znajdziesz miejsce, które twoim zdaniem należy w przewodniku pokazać, wykonasz pracę plastyczną lub fotograficzną i dostarczysz ją do siedziby Stowarzyszenia „Cives Conscii” w Bochni lub Centrum Kultury Gminy Łapanów wraz ze stosownymi dokumentami!
Organizatorzy przewidują, że każda gmina znajdzie w przewodniku swoje miejsce, a Twoja praca może być wizytówką twojej miejscowości!
W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne i rzeczowe, a także udział w finalnej prelekcji, a wszelkie informacje dostępne są na stronie www.civesconscii.pl/konkurs!
 
Wszystkie prace konkursowe zostaną wystawione na aukcję, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na wsparcie wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Azymut” i „Perspektywa” w Bochni, również dochód ze sprzedaży przewodnika przeznaczony będzie na ten cel!
 
W czasach pandemicznych chcemy również pomóc branży hotelarsko-gastronomicznej – jeśli prowadzisz tego typu działalność lub znasz miejsce godne polecenia w Twojej gminie w tej branży – skontaktuj się z nami, a umieścimy stosowne informacje w przewodniku!
 
#CivesConscii #ŚwiadomiObywatele #ŚwiadomaDobroczynność
Mnóż z nami dobro, dzieląc się dobrocią serca :)
 
Społeczność Stowarzyszenia „Cives Conscii”
Partner projektu: Centrum Kultury Gminy Łapanów
Patron medialny: Portal „Bochnia Brzesko z bliska” „