III PIKNIK INTEGRACYJNY – DK TARNAWA

W środę 11 maja o godz. 11:00 w Krakowie odbył się „III Piknik Integracyjny” organizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 im. Św. Stanisława na Skałce. Uczestnikami pikniku była młodzież niepełnosprawna z krakowskich szkół specjalnych i uczniowie innych szkół wraz ze swoimi rodzicami.

W pikniku po raz trzeci wzięła udział Strażacka Orkiestra Dęta z Tarnawy, która uroczyście otwarła tegoroczną imprezę zorganizowaną dla osób niepełnosprawnych. Po krótkim koncercie Orkiestry na terenie kościoła św. Stanisława, odbyła się cześć artystyczna w wykonaniu dzieci i młodzieży działającej w Tarnawskim Domu Kultury. W trzecim pikniku integracyjnym zaprezentowały się zespoły takie jak: kabaret „ The Galerianie”, zespoły taneczne ”Swet dream”, „Step up”, „ Street Dance”, ”Sweet girls”, soliści – Izabela Hejmo i Łukasz Gadzina. Na zakończenie pikniku dyrektor Ośrodka Szkolno –Wychowawczego pani Teresa Gielas, wręczyła pamiątkową statuetkę na ręce pana Michała Paszkota dyrektora Centrum Kultury Gminy Łapanów. Tym samym podziękowała za owocną współpracę między dwoma instytucjami.