Ferie zimowe były i szkoda, że się skończyły

Teraz możemy podsumować czas spędzony w Domu Kultury w Łapanowie. Dla dzieci były zorganizowane wyjazdy na lodowisko do kina, obejrzały teatrzyk pt.: „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, a także bawiły się na balu karnawałowym. Podczas zajęć plastycznych i modelarskich tworzyły ciekawe budowle z różnorakich materiałów.

Uczestniczyły w zajęciach karate, tanecznych, bibliotekarskich i teatralno- kabaretowych. Do bardzo ciekawych zajęć można zaliczyć dekorowanie babeczek. Pod okiem pani Doroty Szostak dzieci tworzyły kolorowe, słodkie pyszności. Produkty zostały podarowane przez cukiernię „Caffeton” – serdecznie dziękujemy.

Nie było śniegu i zabaw śnieżnych, ale dzieci dobrze bawiły się z nami podczas gier i zajęć ruchowych. Teraz wszystkim życzymy zapału do nauki.

Podczas ferii na Mszy. św. w niedzielę 20 stycznia wystąpił Chór Seniora z repertuarem kolędowym.

Tekst Elżbieta Kukla
Zdjęcia Marek Sobczyk