Ferie w obiektywie – DK Sobolów

12 lutego

Ferie zimowe w Domu Kultury w Sobolowie postanowiliśmy rozpocząć walentynkową imprezą. Była to kolejna świetna okazja do wspólnej zabawy i radości, a także ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy. Wszyscy tego dnia bawili się doskonale. Kącik nagród walentynkowych, podobnie jak w roku ubiegłym okazał się największą atrakcją, a wspólnie spędzony czas jak na święto przystało upłynął nam w atmosferze wzajemnej miłości i przyjaźni.

Kolejne zajęcia feryjne za nami. Tym razem zobaczmy jak w obiektywie wyglądały zajęcia kulinarne z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich.

Pierwszy tydzień ferii zimowych za nami. Zobaczmy jak w obiektywie wyglądały zajęcia plastyczne – papierowe czary-mary, zajęcia muzyczne oraz dzień gier planszowych.

ZOBACZCIE SAMI !!!!!!!

Dobiegły końca ferie zimowe 2018. Czas więc na podsumowanie. Mamy nadzieję, że oferta zajęć przygotowana przez naszą placówkę zadowoliła każdego i pozwoliła w sposób aktywny i radosny spędzić z nami czas wolny od nauki szkolnej. W naszej ofercie znalazły się między innymi: warsztaty plastyczne, teatralne, muzyczno – taneczne, kulinarne, biblioteczne. Oprócz zorganizowanych zajęć dzieci chętnie rozwiązywały krzyżówki, korzystały z gier planszowych, kolorowanek i puzzli.
Zajęcia te pozwoliły rozwijać ukryte zdolności i zainteresowania dzieci.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony z nami czas, za chęci, zapał i kreatywność. Jednym słowem za radosne i bezpieczne ferie.