Ferie 2019 – DK Tarnawa

Ferie zimowe 2019 już za nami. Dom Kultury w Tarnawie przygotował dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji. Na warsztatach rękodzielniczych uczestnicy nauczyli się robić biżuterie z wełny czesankowej, ozdoby na szyję, haftować na maszynie, a także ozdoby z materiałów recyklingowych oraz filcu.
Dużą atrakcją były warsztaty plastyczne, na których były robione tatuaże z henny, serca z włóczki, okładki na zeszyty i notesy  z taśmy ozdobnej. Nie zabrakło tradycyjnych zajęć tanecznych, muzycznych i teatralnych. Na warsztatach Panie  z Koła Gospodyń Wiejskich  z Tarnawy przygotowały dla uczestników kulinarną podróż w tajemniczy świat smaku i zapachu. Po raz pierwszy zostały zaproponowane zajęcia modelarskie na których dzieci uczyły się precyzji, cierpliwości i dokładności w konstruowaniu samolotu co spotkało się z wielkim zainteresowaniem. W ramach ferii dla dzieci i młodzieży został zorganizowany wyjazd do kina na seans filmowy pt.” Ralph Demolka”.

Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Tarnawy, Pani Bogusławie Skopek, Panu Andrzejowi  Sajak, Panu Wojciechowi Kęska oraz Natalii Dudziak za zapewnienie dzieciom kreatywnie spędzonego czasu podczas ferii w Domu Kultury.