Dzień Ojca – DK Sobolów

Po majowym święcie z okazji Dnia Matki przyszła pora na kolejny szczególny dzień w kalendarzu, tym razem dzień poświęcony naszym Ojcom.

Po majowym święcie z okazji Dnia Matki przyszła pora na kolejny szczególny dzień w kalendarzu, tym razem dzień poświęcony naszym Ojcom.

23 czerwiec, to dla nas bardzo ważna okazja, abyśmy mogli wyrazić szacunek i wdzięczność pierwszym mężczyznom w naszym życiu. Warto pokazać naszym Ojcom, że o nich pamiętamy i doceniamy ich trud włożony w nasze wychowanie.

Jak co roku o tym wyjątkowym święcie pamiętały dzieci i młodzież zapraszając honorowych gości na uroczystą Mszę Świętą. Po jej zakończeniu odbyła się część artystyczna. W montażu słowno-muzycznym wierszami, piosenkami i czułymi słowami dzieci pokazały jak bardzo kochają swoich tatusiów. Tego dnia młodzi wykonawcy nie zapomnieli także o najważniejszym Ojcu – Ojcu Niebieskim, któremu oddali cześć i dziękowali za Bożą opiekę, prosząc jednocześnie o błogosławieństwo. Dopełnieniem części artystycznej było wręczenie upominków i kwiatów oraz tradycyjne, pamiątkowe zdjęcie zrobione przed głównym ołtarzem naszej świątyni.

Jeszcze raz wszystkim Tatusiom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości i dni pełnych miłości. Niech trud włożony w wychowanie Waszych dzieci przyniesie stukrotne rezultaty, a wspólne chwile będą zawsze przepełnione szczęściem i miłością. STO LAT !

Korzystając z okazji składamy gorące podziękowanie Panu Marianowi Sobczyk za uwiecznienie naszej uroczystości oraz poświęcony nam czas.