Dzień Kobiet 2015 DK Sobolów

Aktorskie popisy, muzyczne oraz taneczne akcenty a także duża porcja humoru to wrażenia z ostatniej imprezy jaka odbyła sie w Domu Kultury w Sobolowie dnia 8 marca br. Dzień Kobiet w naszej placówce obchodzony jest z niezwykłym rozmachem, tak też było tym razem. Przygotowany program artystyczny był ukłonem w stronę wszystkich kobiet.

Podczas uroczystości zaprezentowały się zespoły działające w Domu Kultury od najmłodszych po najstarszych. Nie obyło się również bez życzeń, które uroczyście wszystkim paniom złożył Wójt Gminy Łapanów – Robert Roj, oraz tradycyjnego odśpiewania STO LAT.

Miła atmosfera, jaka panowała podczas uroczystości pozwoliła na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. Na zakończenie wszystkie panie otrzymały kwiaty a nasi goście mogli skosztować weselnego tortu, ciasta oraz spędzić ostatnie chwile tego pełnego wrażeń i atrakcji wieczoru przy kawie i herbacie.