„Animusz” gościnnie na naszej scenie – DK Sobolów

25 kwietnia w naszej placówce po raz kolejny mogliśmy gościć Grupę Teatralną i Filmową „Animusz” z Łapanowa. Tym razem był to występ specjalny dla uczniów szkoły w Sobolowie. Aktorzy przedstawili spektakl pt. „Szata”, który przeniósł młodych widzów do czasów, kiedy to Jezus Chrystus oddał swoje życie, aby nas zbawić. Z wielkim przejęciem śledziliśmy losy rzymskiego trybuna, którego zatwardziałe serce odmieniła szata Jezusa. „Szata” to piękne, pouczające i wzruszające przedstawienie o początkach chrześcijaństwa, przepełnione niezwykle mądrym przesłaniem, które powinno być inspiracją dla wielu z nas.

Wielkie gratulacje za piękny występ. Życzymy Wam młodzi aktorzy, abyście w tym wytrwali i realizowali swoją pasję, a Dom Kultury w Sobolowie będzie zawsze dla Was otwarty.